X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера
Без рубрики
24.09.2015

Новый перечень автомобильных дорог общего пользования государственного значения

Постановлением КМУ от 16.09.2015 г. № 712 утвержден новый перечень автомобильных дорог общего пользования государственного значения.

Текст документа

Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення

Постанова Кабінету Міністрів України

від 16.09.2015 р. № 712

Відповідно до частини сьомої статті 8 Закону України "Про автомобільні дороги" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити перелік автомобільних доріг загального користування державного значення згідно з додатком.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. № 301 "Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення" (Офіційний вісник України, 2012 р., № 30, ст. 1110).

3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2016 року.

Прем'єр-міністр України А. ЯЦЕНЮК

Додаток

до постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 712

ПЕРЕЛІК автомобільних доріг загального користування державного значення

Найменування автомобільної дороги

Індекс

Протяжність, кілометрів

Міжнародні автомобільні дороги

Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на м. Гомель)

М-01

223,1

Під'їзди:

до м. Чернігова

13,7

до м. Броварів

5

Разом

241,8

Кіпті – Глухів – Бачівськ (на м. Брянськ)

М-02

242,4

Київ – Харків – Довжанський (на м. Ростов-на-Дону)

М-03

856,1

Під'їзди:

до Міжнародного аеропорту "Харків"

14,1

до м. Харкова

1

до м. Полтави

1,6

Разом

872,8

Знам'янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпропетровськ і Донецьк)

М-04

597,7

Обхід м. Донецька

12,3

Обхід м. Дніпропетровська

17,3

Під'їзд до м. Луганська

1,8

Разом

629,1

Київ – Одеса

М-05

504,6

Обхід м. Одеси

32,6

Разом

537,2

Київ – Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачеве і Ужгород)

М-06

863,8

Під'їзди:

до м. Житомира

10

до м. Новограда-Волинського

5,6

до м. Львова

5,7

Західний під'їзд до м. Рівного

3,7

Разом

888,8

Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін)

М-07

488,5

Під'їзд до автотермінала на контрольно-пропускному пункті "Ягодин" № 2

0,2

Під'їзд до автотермінала на контрольно-пропускному пункті "Ягодин" № 3

1,7

Разом

490,4

Обхід м. Ужгорода – контрольно-пропускний пункт "Ужгород"

М-08

14,9

Львів – Рава-Руська (на м. Люблін)

М-09

62,5

Львів – Краковець (на м. Краків)

М-10

68,1

Західний обхід м. Львова

15,2

Разом

83,3

Львів – Шегині (на м. Краків)

М-11

72,1

Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам'янка (через м. Вінницю)

М-12

746,2

Об'їзд м. Немирова

4,8

Під'їзди:

до м. Вінниці

1,4

до м. Хмельницького

8

Під'їзд до аеропорту "Хмельницький"

0,9

Разом

761,3

Кіровоград – Платонове (на м. Кишинів)

М-13

257,9

Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог)

М-14

634,8

Під'їзди:

до м. Херсона

4,1

до м. Миколаєва

Обхід м. Мелітополя

16,8

Разом

655,7

Одеса – Рені (на м. Бухарест)

М-15

289,4

Одеса – Кучурган (на м. Кишинів)

М-16

58,7

Херсон – Джанкой – Феодосія – Керч

М-17

430

Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта

М-18

687,7

Під'їзд до Міжнародного аеропорту "Харків"

8,1

Обхід м. Сімферополя

12,1

Обхід м. Новомосковська

23,7

Разом

731,6

Доманове (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест)

М-19

506,4

Об'їзд м. Чернівців

14

Під'їзд до м. Луцька

5,2

Разом

525,6

Харків – Щербаківка (на м. Бєлгород)

М-20

28,4

Житомир – Могилів-Подільський (через м. Вінницю)

М-21

222,2

Під'їзди до м. Бердичева

7,7

Обхід м. Калинівки

9,3

Під'їзди до мосту "Дружба" через р. Дністер

0,5

Разом

239,7

Полтава – Олександрія

М-22

148,1

Берегове – Виноградів – Велика Копаня

М-23

49,5

Мукачеве – Берегове – контрольно-пропускний пункт "Лужанка"

М-24

37,5

Контрольно-пропускний пункт "Соломоново" – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до контрольно-пропускного пункту "Косини"

М-25

59,6

Контрольно-пропускний пункт "Вилок" – Вилок – Неветленфолу – контрольно-пропускний пункт "Дякове"

М-26

20,7

Одеса – Іллічівськ

М-27

14

Одеса – Южний – /М-14/ з під'їздами

М-28

49

Харків – Красноград – Перещепине – /М-18/

М-29

157,9

Підїзд до М-18

2,8

Разом

160,7

Загальна протяжність міжнародних автомобільних доріг

8652,7

Національні автомобільні дороги

Київ – Знам'янка

Н-01

272,9

Під'їзд до м. Обухова

8,3

Разом

281,2

Львів – Тернопіль

Н-02

111,9

Житомир – Чернівці

Н-03

335

Обхід м. Дунаївців

2,7

Разом

337,7

Красноперекопськ – Сімферополь

Н-05

115

Під'їзд до Міжнародного аеропорту "Сімферополь"

1

Разом

116

Сімферополь – Бахчисарай – Севастополь

Н-06

66,4

Під'їзд до аеропорту "Бельбек" (м. Севастополь)

2,9

Разом

69,3

Київ – Суми – Юнаківка (на м. Курськ)

Н-07

339,6

Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя (через м. Кременчук)

Н-08

429,6

Під'їзд до аеропорту "Дніпропетровськ"

5,3

Разом

434,9

Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів

Н-09

423,6

Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на м. Кишинів)

Н-10

275

Під'їзд до м. Івано-Франківська

4,1

Під'їзд до м. Тисмениці

7,1

Разом

286,2

Дніпропетровськ – Миколаїв (через м. Кривий Ріг)

Н-11

239,5

Суми – Полтава

Н-12

151,6

Обхід м. Сум

18,8

Разом

170,4

Львів – Самбір – Ужгород

Н-13

232,5

Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв

Н-14

214,3

Південний обхід м. Кіровограда

25,6

Разом

239,9

Запоріжжя – Донецьк

Н-15

210,7

Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань

Н-16

199,6

Львів – Радехів – Луцьк

Н-17

130,5

Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль

Н-18

106,9

Ялта – Севастополь

Н-19

80,7

Слов'янськ – Донецьк – Маріуполь

Н-20

190,4

Старобільськ – Луганськ – Красний Луч – Макіївка – Донецьк

Н-21

219,3

Устилуг – Луцьк – Рівне

Н-22

155,9

Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя

Н-23

251,1

Під'їзд до аеропорту "Кривий Ріг"

2,6

Разом

253,7

Загальна протяжність національних автомобільних доріг

4830,4

Регіональні автомобільні дороги

Київ – Обухів

Р-01

20,3

Київ – Іванків – Овруч

Р-02

171,7

Під'їзди:

до Чорнобильської АЕС (контрольно-пропускний пункт "Дитятки")

27,7

до меморіального комплексу в с. Нові Петрівці

2

Разом

201,4

Північно-східний обхід м. Києва

Р-03

28

Під'їзд до автомобільної дороги М-03

5,5

Разом

33,5

Київ – Фастів – Біла Церква – Тараща – Звенигородка

Р-04

208,3

Під'їзди:

до м. Фастова № 1

1,1

до м. Фастова № 2

0,4

Разом

209,8

Городище – Рівне – Старокостянтинів

Р-05

291,7

Північний під'їзд до м. Рівного

2,6

Південний під'їзд до м. Рівного

0,8

Під'їзди до м. Нетішина

2,4

Разом

297,5

Ульяновка – Миколаїв (через м. Вознесенськ)

Р-06

222,3

Під'їзд до Міжнародного аеропорту "Миколаїв"

2,2

Разом

224,5

Чугуїв – Мілове (через м. Старобільськ)

Р-07

298,3

Немирів – Ямпіль

Р-08

118,6

Миронівка – Канів – Софіївка

Р-09

58,6

Канів – Чигирин – Кременчук

Р-10

176,6

Під'їзд до с. Суботів

19

Разом

195,6

Полтава – Красноград

Р-11

52,6

Чернігів – Мена – Сосниця – Грем'яч

Р-12

203,8

Під'їзд до м. Новгорода-Сіверського

4,7

Разом

208,5

Чернігів – Городня – Сеньківка

Р-13

72,3

Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ

Р-14

154,4

Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква

Р-15

144,4

Під'їзд до м. Володимира-Волинського

1,2

Об'їзд м. Володимира-Волинського

3,8

Разом

149,4

Під'їзди до спецоб'єктів в Автономній Республіці Крим

Р-16

86

Біла Церква – Тетіїв – Липовець – Гуменне – /М-12/

Р-17

157,2

Житомир – Попільня – Сквира – Володарка – Ставище

Р-18

149,4

Фастів – Митниця – Обухів – Ржищів – Канів

Р-19

138,3

Під'їзд до м. Канева

5,1

Разом

143,4

Снятин – Тязів

Р-20

107,5

Долина – Хуст

Р-21

128,8

Контрольно-пропускний пункт "Красна Талівка" – Луганськ

Р-22

55,9

Сімферополь – Феодосія

Р-23

109,6

Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам'янець-Подільський

Р-24

253,9

Сімферополь – Євпаторія

Р-25

53

Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів

Р-26

121,1

Севастополь – Інкерман

Р-27

38,5

Виступовичі (на м. Мозир) – Житомир (через м. Овруч)

Р-28

163,4

Алушта – Судак – Феодосія

Р-29

121,3

Під'їзд до м. Ірпеня

Р-30

12

Бердичів – Хмільник – Літин – /М-12/

Р-31

79,4

Кременець – Біла Церква – Ржищів

Р-32

398,8

Під'їзд до м. Білої Церкви

3,3

Разом

402,1

Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка – /М-16/

Р-33

358,9

Ялта – Алушта

Р-34

77,4

Грушівка – Судак

Р-35

20,2

Немирів – Могилів-Подільський

Р-36

105,7

Енергодар – Василівка – Бердянськ

р-37

206,7

Богородчани – Гута

Р-38

36,3

Броди – Тернопіль

Р-39

72,3

Рава-Руська – Яворів – Судова Вишня

Р-40

54,8

Обхід м. Тернополя

Р-41

14,5

Лубни – Миргород – Опішня – /Н-12/

Р-42

121,9

/М-19/ – Ланівці – /Р-32/

Р-43

56,2

Суми – Путивль – Глухів

Р-44

131

Суми – Краснопілля – Богодухів

Р-45

105,1

Харків – Охтирка

Р-46

103,7

Херсон – Нова Каховка – Генічеськ

Р-47

199,2

Під'їзд до заповідника "Асканія-Нова"

22,3

Під'їзд до м. Каховки

3,4

Разом

224,9

Кам'янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір'я

Р-48

159,9

Васьковичі – Шепетівка

Р-49

162,2

Ярмолинці – Сатанів

Р-50

46,2

Під'їзд до смт Ярмолинці

5,1

Під'їзд до державного курорту "Сатанів"

4,9

Разом

56,2

Мерефа – Лозова – Павлоград

Р-51

158,5

Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка

Р-52

151,8

Контрольно-пропускний пункт "Малий Березний" – Малий Березний

Р-53

3,1

Краснопілка – Теплик – Бершадь – Саврань – Дубинове – /М-05/

Р-54

150,6

Одеса – Вознесенськ – Новий Буг

Р-55

205,8

Чернігів – Пакуль – контрольно-пропускний пункт "Славутич" – Чорнобиль (з під'їздом до м. Славутича)

Р-56

72,3

Цюрупинськ – Гола Пристань – Скадовськ

Р-57

80,9

Під'їзд до м. Цюрупинська

2,6

Разом

83,5

Севастополь – порт "Камишова бухта"

Р-58

8,2

Під'їзд до спецоб'єктів м. Севастополя

Р-59

2,9

Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин

Р-60

222,6

Батурин – Конотоп – Суми

Р-61

146,2

Під'їзд до заповідника "Гетьманська Столиця"

1,4

Разом

147,6

Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці

Р-62

111,2

Чернівці – Вашківці – Путила – контрольно-пропускний пункт "Руська" з під'їздом до контрольно-пропускного пункту "Шепіт"

Р-63

88,7

Під'їзди:

до контрольно-пропускного пункту "Росошани"

21,2

до контрольно-пропускного пункту "Ларга"

1,8

Разом

111,7

Ківшувата – Шушківка – Лисянка – Моринці – Шевченкове – Тарасівка – /Н-16/

Р-64

81,3

Контрольно-пропускний пункт "Миколаївка" – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – контрольно-пропускний пункт "Катеринівка"

Р-65

122,3

Контрольно-пропускний пункт "Демино-Олександрівка" – Сватове – Лисичанськ – Луганськ

Р-66

218

Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин

Р-67

184,2

Під'їзд до м. Ніжина

7,6

Разом

191,8

Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці – /Н-07/

Р-68

94,1

Під'їзд до Державного історико-культурного заповідника "Качанівка"

5,3

Разом

99,4

Київ – Вишгород – Десна – Чернігів

Р-69

135

Під'їзд до смт Гончарівське

3

Разом

138

Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші – /М-15/ з під'їздом до порту Іллічівськ

Р-70

96,9

Одеса – Іванівка – Ананьїв – Піщана – Хащувате – Колодисте – Рижавка – /М-05/

Р-71

275,4

Контрольно-пропускний пункт "Старокозаче" – Білгород-Дністровський

Р-72

32,4

/Н-08/ – Нікополь

Р-73

64,2

П'ятихатки – Кривий Ріг – Широке

Р-74

49,5

Контрольно-пропускний пункт "Тимкове" – Балта – Первомайськ – Доманівка – Олександрівка

Р-75

184,3

Контрольно-пропускний пункт "Прикладники" – Зарічне – Дубровиця

Р-76

80,6

Рівне – Тучин – Гоща – /Р-05/

Р-77

68,3

Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка

Р-78

134,2

/М-18/ – Сахновщина – Ізюм – Куп'янськ – контрольно-пропускний пункт "Піски"

Р-79

277,7

Загальна протяжність регіональних автомобільних доріг

10089,8

Територіальні автомобільні дороги

Обхід м. Сімферополя на ділянці Мирне – Дубки

Т-01-01

7,3

Сєверне – Войкове

Т-01-02

26,1

Саки – Орлівка

Т-01-04

41,9

Танкове – Оборонне

Т-01-05

11

Сімферополь – Миколаївка

Т-01-06

35

Чорноморське – Воїнка

Т-01-07

120,6

Чорноморське – Євпаторія

Т-01-08

67,2

Красногвардійське – Нижньогірський

Т-01-10

36,2

Роздольне – Євпаторія

Т-01-11

67,6

Нижньогірський – Білогірськ

Т-01-12

54,1

Кіровське – Первомайське

Т-01-13

17,8

Леніне – /М-17/

Т-01-14

4,1

Новопавлівка – Научний

Т-01-16

14

Бахчисарай – Ялта

Т-01-17

69,9

Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань

Т-02-02

216,7

Турбів – Погребище – Сквира

Т-02-03

89,9

Південний обхід м. Вінниці

Т-02-04

19,3

/М-12/ – Куна – Кунка – /Р-33/

Т-02-05

8,4

Джулинка – Гайворон – Ульяновка – /М-05/

Т-02-07

46,1

Вербовець – Новодністровськ – /Р-63/

Т-02-11

29

Вінниця – Шпиків – Комаргород

Т-02-12

78,6

Під'їзд до смт Томашпіль

1,2

Разом

79,8

/М-12/ – Біликівці

Т-02-14

30,8

Ямпіль – Велика Кісниця

Т-02-15

21,4

Вінниця – Гнівань – Тиврів

Т-02-16

33,6

Муровані Курилівці – Горай

Т-02-17

23,6

Лука-Барська – Біликівці – Жмеринка – Ямпіль

Т-02-18

127

Стара Гута – Калинівка – Турбів

Т-02-19

67,1

Вендичани – Чернівці – Томашпіль

Т-02-20

60

Немирів – Іллінці

Т-02-21

28,5

Шпиків – Тульчин – Тростянець – Бершадь

Т-02-22

87,5

Контрольно-пропускний пункт "Болган" – Піщанка – Чечельник

Т-02-25

47,3

Гайсин – Теплик

Т-02-26

29,6

Білопілля – Вівсяники

Т-02-27

54,6

Бар – Шаргород – Чапаєве

Т-02-29

61,8

Тиврів – Шаргород

Т-02-30

53,6

Під'їзд до аеропорту "Вінниця-2"

Т-02-31

1,2

Вапнярка – Крижопіль – контрольно-пропускний пункт "Загнитків"

Т-02-33

53,3

Липовець – Славна – Спичинці – Погребище

Т-02-36

37,7

/Р-08/ – переправа

Т-02-40

3,3

Залісся – /Т-03-02/

Т-03-01

13,7

Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – /М-06/

Т-03-02

204,1

Луцьк – Радомишль – Демидівка – Дубно

Т-03-03

70,1

/М-19/ – Доманове – Самари – Залухів – Мала Глуша – /Т-03-08/ – Невір – Ветли – /Р-14/

Т-03-04

106,9

Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі

Т-03-05

41,8

/Т-03-02/- Шацьк – Вілиця – Прип'ять – Любохини – /Т-03-08/

Т-03-06

22,3

Контрольно-пропускний пункт "Пулемець" – контрольно-пропускний пункт "Піща"

Т-03-07

18,9

Любомль – Дубечне – Здомишель – Ратне – Камінь-Каширський – Любешів – /Р-14/

Т-03-08

147

/Т-03-08/ – Дубечне – Стара Вижівка – /М-07/ – Турійськ – Рожище – Ківерці – Піддубці – /Н-22/

Т-03-09

151,3

Стара Вижівка – Буцин – /М-19/

Т-03-10

14,2

/Р-14/ – Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н-17/

Т-03-11

161,6

/Р-14/ – Журавичі – Берестяне – Цумань – /Н-22/

Т-03-12

41,5

Дніпропетровськ – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь

Т-04-01

254,8

Ігрень (м. Дніпропетровськ) – Олександрівка – /М-18/

Т-04-02

12,8

Мар'янське – Берислав – /Р-47/

Т-04-03

98,8

Дніпропетровськ – Кіровське – /Т-04-05/

Т-04-04

18,4

Дніпропетровськ – Хутірське

Т-04-05

33,6

Григорівка – Межова – Красноармійськ

Т-04-06

94,8

Павлоград – Васильківка – Новомиколаївка – Оріхів – Токмак

Т-04-08

146,2

Дніпропетровськ – Магдалинівка – Котовка

Т-04-10

72,6

Широке – Олександрівка – Запоріжжя

Т-04-11

25,8

Дніпродзержинськ – Шульгівка – Михайлівка – Котовка – Перещепине – Чернявщина – Жемчужне

Т-04-12

197

Царичанка – Магдалинівка – Губиниха

Т-04-13

65,2

Дніпродзержинськ – Петриківка – Магдалинівка

Т-04-14

46,4

Верхньодніпровськ – Вільногірськ – /М-04/

Т-04-15

43,1

Павлоград – Синельникове

Т-04-16

25

Дніпродзержинськ – Миколаївка – Солоне – /Н-08/

Т-04-17

53,4

П'ятихатки – Апостолове – Зеленодольськ

Т-04-19

127,3

Одарівка – Томаківка – Вищетарасівка

Т-04-20

108,6

Дніпропетровськ – Новомиколаївка – /М-04/

Т-04-21

24,5

Павлоград – Надеждівка – Голубівка

Т-04-22

56,2

Мишурин Ріг – Вільногірськ

Т-04-23

45,8

Веселе – Олександропіль – Петропавлівка – /М-04/

Т-04-24

23,1

/М-04/- Підпільне – Дерезувате – Синельникове

Т-04-25

34,1

/М-04/- Козачий Гай

Т-04-26

21,6

Дмитрівка – Зелений Гай – Гаврилівка

Т-04-27

51,7

Слов'янка – Межова – Дачне

Т-04-28

46,2

Станція Верхньодніпровськ – Верхівцеве – Щорськ

Т-04-29

33,6

Дніпродзержинськ – Світлогірське

Т-04-30

17,6

Першотравенськ – Васильківське – Володимирівка – Солоне

Т-04-31

24,9

Щорськ – Малософіївка – Нікополь

Т-04-32

104,2

Щорськ – Болтишка – Малософіївка

Т-04-33

22,2

Ордо-Василівка – Сергіївка – Веселі Терни – /Н-11/

Т-04-34

26,3

/Т-04-32/- Новоіванівка – Марганець – Вищетарасівка

Т-04-35

70,8

/Н-23/- Покровське – Капулівка – /Н-23/

Т-04-36

16,9

Верхньодніпровськ – /Н-08/

Т-04-37

2,7

Кринички – /М-04/

Т-04-39

4,2

Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка на ділянці с. Лобойківка – смт Петриківка

Т-04-41

7,6

Під'їзд до м. Інгульця

Т-04-42

3,4

/Т-04-47/ – Сергіївка – /Н-23/

Т-04-43

38,6

Новомиколаївка – Ленінське – Сурсько-Михайлівка

Т-04-44

13,2

Синельникове – Славгород – Вільнянськ

Т-04-45

25,8

Верхньодніпровськ – Лихівка

Т-04-46

25,9

Широке – Шестірня – Заградівка

Т-04-47

19,3

Красноармійськ – Артемівськ – Михайлівка

Т-05-04

130,9

Авдіївка – Донецьк

Т-05-05

7,6

Донецьк – Харцизьк – Амвросіївка – контрольно-пропускний пункт "Успенка"

Т-05-07

62,5

Донецьк – Новоазовськ – Сєдове

Т-05-08

111,3

Велика Новосілка – Амвросіївка

Т-05-09

124,6

Сніжне – Маринівка (на м. Куйбишеве)

Т-05-10

16,7

Єнакієве – Харцизьк

Т-05-11

26

Волноваха – Тельманове

Т-05-12

50,7

Красний Лиман – Артемівськ – Горлівка

Т-05-13

89,5

Добропілля – Красний Лиман

Т-05-14

59,4

Олександрівка – Красноармійськ – Костянтинопіль

Т-05-15

92,5

Костянтинівка – Дзержинськ

Т-05-16

15,2

Єнакієве – Шахтарськ – Амвросіївка

Т-05-17

45,5

Богатир – Велика Новосілка – Володарське

Т-05-18

118,8

Амвросіївка – Тельманове – Маріуполь

Т-05-19

121,6

/М-04/ – Горлівка

Т-05-20

8,3

/М-03/ – під'їзд до м. Святогірська

Т-05-21

9,4

/Н-21/ – під'їзд до Савур Могили

Т-05-22

9,1

/Н-20/ – Кременівка – Ялта

Т-05-23

59,7

Баранівка – Висока Піч

Т- 06- 01

44,3

/М-06/ – Коростишів

Т-06-02

1,6

/М-06/ – Червоноармійськ – Володарськ-Волинський

Т-06-03

23,2

Коростень – Народичі

Т-06-04

29,1

Контрольно-пропускний пункт "Майдан Копищенський" – Олевськ – Ємільчине – /Р-49/

Т-06-05

98,5

Бердичів – Погребище – Іллінці

Т-06-06

130,3

Овруч – Народичі

Т-06-07

23,1

Малин – Кочерів

Т-06-08

49,6

/Р-18/ – Андрушівка

Т-06-09

6,5

Любар – Хмільник – Лука-Барська – Нова Ушиця

Т-06-10

161,8

Ставище – Брусилів – Попільня

Т-06-11

57,2

Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів

Т-06-12

100,7

Коростень – /М-07/ через Кожухівку

Т-06-13

9,3

Глибочиця – Станишівка через Калинівку, Клітчин

Т-06-14

9,5

/М-07/ – Лугини

Т-06-15

2,7

Залужне – Романів

Т-06-18

8,3

Овруцьке напівкільце

Т-06-19

7,5

Велика Добронь – Мукачеве

Т-07-10

24,7

Перечин – Свалява

Т-07-12

52,1

Шом – Горонглаб – контрольно-пропускний пункт "Дзвінкове"

Т-07-14

9

Нижні Ворота – Воловець – Міжгір'я

Т-07-18

44,6

Іршава – Виноградів

Т-07-19

23,8

Міжгір'я – Синевир

Т-07-20

15,5

Синевир – Синевирська Поляна

Т-07-24

13,9

Хуст – Шаян – Вишково – Буштино з під'їздом до санаторію "Шаян"

Т-07-37

23,2

/М-06/ – Голубине

Т-07-41

1,2

Запоріжжя – Маріуполь

Т-08-03

209,1

Кам'янка-Дніпровська – Велика Лепетиха – Каховка

Т-08-04

105,4

Кам'янка-Дніпровська – Велика Білозерка – Веселе – /М-14/

Т-08-05

113,1

Велика Білозерка – Михайлівка – /М-18/

Т-08-10

50,2

Веселе – /М-18/

Т-08-11

35,6

/М-18/ – Лугове – Оріхів

Т-08-12

37,3

Токмак – Чернігівка

Т-08-13

31,1

/Т-04-08/ – Омельник – Гуляйполе

Т-08-14

27

Оріхів – Пологи

Т-08-15

27,7

/Р-37/ – Веселе

Т-08-17

40,5

Василівка – Михайлівка

Т-08-18

14,9

Куйбишеве – /М-14/

Т-08-19

51

Якимівка – Кирилівка

Т-08-20

41,6

/Р-37/ – Приморськ

Т-08-21

36

Галич – Підгайці – Сатанів

Т-09-03

132,1

Делятин – Раківчик

Т-09-05

28,1

Івано-Франківськ – Надвірна

Т-09-06

26,7

Снятин – Косів – Старі Кути

Т-09-09

48,7

Бурштин – Калуш

Т-09-10

32,9

Ворзель – Забуччя – /М-06/

Т-10-01

12,4

Демидів – Гостомель

Т-10-02

16,9

/М-01/ – Рудня – Гоголів – Бориспіль

Т-10-04

44,9

Глеваха – Підгірці

Т-10-06

14,2

Київ – Літочки – Кіпті

Т-10-08

87,4

Узин – /М-05/

Т-10-09

20,8

Рокитне – Узин

Т-10-10

15,1

Гостомель – Берестянка – Мирча – /М-07/

Т-10-11

54,6

Київ – Боярка

Т-10-12

10,9

Фастів – Кожанка – Фурси – Яблунівка – Володарка

Т-10-13

74,1

Тетіїв – П'ятигори – /М-05/

Т-10-14

30,7

Київ – Ревне – Рогозів

Т-10-16

37,9

Миронівка – Ольшаниця – Рокитне – Довгалівське – Плоске

Т-10-17

75,4

Бориспіль – Березань – Яготин

Т-10-18

51

Феневичі – Бородянка – Макарів – Бишів

Т-10-19

65,7

Телешівка – Ольшаниця – Тараща – Ставище

Т-10-21

28,6

Миронівка – Богуслав – /Р-04/

Т-10-22

36,1

Васильків – Глеваха

Т-10-23

2,8

Згурівка – Березань – /М-03/

Т-10-24

33,6

Баришівка – /М-03/ – Переяслав-Хмельницький

Т-10-25

40,2

Київське півкільце

Т-10-27

13,3

Переяслав-Хмельницький – /М-03/

Т-10-32

19,4

Узин – Василів – Германівка – Трипілля

Т-10-33

55

/М-01/ – с. Крехаїв з під'їздом до с. Літки

Т-10-34

28,1

/Р-02/ – станція Вільча – контрольно-пропускний пункт "Вільча – Олександрівка"

Т-10-35

17,9

Іванків – Городище

Т-10-37

3,2

Васильків – Княжичі – Лука – Гореничі – /М-06/

Т-10-38

37,3

Гостомельське шосе – просп. Маршала Рокосовського

Т-10-39

7,3

Кіровоград – Каніж – Новомиргород

Т-12-01

51,7

/М-12/ – заповідник "Хутір Надія" – /М-13/

Т-12-02

13,5

/М-22/ – Павлиш – Онуфріївка – Млинок – /Н-08/

Т-12-03

31,6

Долинська – Новошевченкове – /Н-23/

Т-12-04

19,3

Кіровоград – Нова Прага – Олександрія

Т-12-05

59,3

Новоархангельськ – Петроострів – Новомиргород

Т-12-06

83,3

Пушкове – Вільшанка – Добровеличківка

Т-12-08

51,6

Новомиргород – Олександрівка

Т-12-09

48,9

Устинівка – Долинська – Петрове – Жовті Води

Т-12-10

109,1

Знам'янка – Подорожнє

Т-12-11

51

Новомиргород – Велика Виска

Т-12-12

20,7

Новоархангельськ – Добровеличківка – Миколаївка

Т-12-14

80

Глинськ – Олександрія – Петрове

Т-12-15

70,8

Компаніївка – Устинівка

Т-12-16

43,5

Олександрівка – Бурякове – /Р-10/

Т-12-17

30,8

Новгородка – станція Шарівка – Нова Прага

Т-12-18

37

/Знам'янка – Подорожнє/ – /М-04/

Т-12-20

4,4

Кіровоград – Рівне

Т-12-21

45

Новоукраїнка – межа Миколаївської області з під'їздом до санаторію "Гусарське Урочище"

Т-12-22

24,7

Івангород – Розумівка – Кримки

Т-12-23

23,5

Луганськ – Георгіївка з під'їздом до аеропорту "Луганськ"

Т-13-01

16,1

Контрольно-пропускний пункт "Танюшівка" – Старобільськ – Артемівськ

Т-13-02

162,1

Успенка – Антрацит

Т-13-03

32,8

Свердловськ – Бірюкове – /М-03/

Т-13-05

23,6

Сєвєродонецьк – Новоайдар

Т-13-06

37,1

Сватове – Новопсков – Мілове

Т-13-07

164,3

Старобільськ – Марківка

Т-13-08

54,3

Щастя – Широкий

Т-13-09

37,4

Лутугине – Краснодон

Т-13-10

41,2

Свердловськ – контрольно-пропускний пункт "Червонопартизанськ"

Т-13-11

10,8

Краснодон – Антрацит

Т-13-12

62,3

Троїцьке – Білокуракине – Старобільськ

Т-13-13

111,4

Контрольно-пропускний пункт "Просяне" – Біловодськ – Широкий

Т-13-14

93,8

Райгородка – Слов'яносербськ – Михайлівка

Т-13-15

56,2

Під'їзд до м. Первомайська

Т-13-16

13,3

Під'їзд до м. Кіровська

Т-13-17

14

Біле – Лутугине

Т-13-18

18,2

Перевальськ – Іванівка

Т-13-19

27,9

Георгіївка – Ровеньки – /М-03/

Т-13-20

48,9

Білолуцьк – контрольно-пропускний пункт "Новобіла"

Т-13-21

19

Контрольно-пропускний пункт "Смільниця" – Старий Самбір

Т-14-01

30

Східниця – Пісочна

Т-14-02

52,5

Грушів – Немирів

Т-14-03

12,7

Червоноград – Рава-Руська

Т-14-04

53,2

Угринів – Хоробрів

Т-14-08

8

Броди – Червоноград

Т-14-10

81,1

Північний обхід м. Львова

Т-14-14

5

Мостиська – Самбір – Борислав

Т-14-15

67,2

Львів – Пустомити – Мединичі

Т-14-16

46,9

Куровичі – Рогатин

Т-14-17

42,8

Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий

Т-14-18

97,1

Миколаїв – Жидачів – Калуш

Т-14-19

64

Сколе – Славське

Т-14-24

24

Миколаїв – Городок – Жовква – Кам'янка-Бузька – Бібрка

Т-14-25

173,8

Обхід м. Нової Одеси

Т-15-03

13,8

Первомайськ – Новоукраїнка

Т -15-04

58,8

Снігурівка – Антонівка – /Р-47/

Т-15-05

37

Миколаїв – Доманівка – Берізки

Т-15-06

174,9

Миколаїв – Парутине – Очаків

Т-15-07

66,6

Калинівка – Снігурівка – Березнегувате

Т-15-08

79,2

Баштанка – Березнегувате

Т-15-09

42,8

/Р-06/ – Арбузинка – Єланець – Нова Одеса

Т-15-10

116,6

Братське – Вознесенськ

Т-15-11

36,5

Казанка – Березнегувате

Т-15-12

61,2

Нечаяне – Очаків

Т-15-13

37,4

Під'їзд до смт Березанка

Т-15-14

4,3

Федорівка – Рибаківка – база відпочинку "Лугове"

Т-15-15

25,2

Під'їзд до м. Снігурівки

Т-15-17

3,6

Велика Корениха – Кам'янка

Т-15-18

21

Очаків – база відпочинку "Чорноморка"

Т-15-19

6

/Федорівка – зона відпочинку "Лугове"/ – зона відпочинку "Рибаківка"

Т-15-20

1,5

Контрольно-пропускний пункт "Виноградівка" – Болград – /М-15/

Т-16-06

48,8

Ізмаїл – Кілія – Вилкове

Т-16-07

68,3

Болград – Червоноармійське – Арциз – Сарата

Т-16-08

99,9

/Р-70/ – Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари з під'їздом до смт Сергіївка

Т-16-10

85,2

Контрольно-пропускний пункт "Олексіївка" – Кодима – Балта

Т-16-11

62,3

Контрольно-пропускний пункт "Федосіївка" – Котовськ – Ананьїв

Т-16-12

75

Миколаївка – Стрюкове – Шабельники – /М-05/

Т-16-13

56,9

Контрольно-пропускний пункт "Йосипівка" – Фрунзівка – Ширяєве – /М-05/

Т-16-14

61,5

Контрольно-пропускний пункт "Великоплоске" – Новопетрівка – Веселий Кут – /Т-16-16/

Т-16-15

51,8

Контрольно-пропускний пункт "Гребеники" – Червонознам'янка – Березівка

Т-16-16

106,7

/М-05/ – Іванівка – Петрівка – /Р-55/

Т-16-17

61

/Р-33/ – Роздільна – Єреміївка – /М-05/

Т-16-18

36,8

Біляївка – станція Вигода – Роздільна

Т-16-19

52

/М-15/ – Доброолександрівка – Великодолинське – /М-27/

Т-16-20

30,5

Саврань – Бакша – Заплази – Любашівка – /М-05/

Т-16-21

51,5

Кодима – Слобідка – Котовськ

Т-16-22

49,2

Ананьїв – Троїцьке – Березівка – Вікторівка

Т-16-23

106,1

Контрольно-пропускний пункт "Станіславка" – Чорна – /М-13/ – Новосамарка

Т-16-24

35,1

Контрольно-пропускний пункт "Кучурган" – Біляївка – Маяки – Овідіополь

Т-16-25

74,5

Контрольно-пропускний пункт "Серпневе" – Тарутине – Арциз – Татарбунари

Т-16-27

75,4

/М-15/ – Спаське – Вилкове

Т-16-28

44,7

Контрольно-пропускний пункт "Табаки" – Виноградівка – Котловина – Нагірне – Орлівка

Т-16-29

54,2

Струмок – Шевченкове – Кілія

Т-16-30

32,5

Болград – /М-15/

Т-16-31

33,6

Контрольно-пропускний пункт "Нові Трояни" – Червоноармійське – Василівка – Кам'янка – /М-15/

Т-16-32

56,6

Ананьїв – Байтали – Білине

Т-16-33

32,5

Велика Михайлівка – Великокомарівка – Великоплоске – Слов'яносербка – кордон Молдови

Т-16-34

43,4

/Р-55/ – Комінтернівське – /М-05/

Т-16-35

39,1

Комінтернівське – Дмитрівка – Сичавка

Т-16-36

25,7

Котовськ – Долинське – Мар'янівка

Т-16-37

52,7

Контрольно-пропускний пункт "Станіславка" – Станіславка – Мурована

Т-16-38

20,2

Станція Чубівка – /М-13/ – станція Мардарівка

Т-16-39

19,7

Миколаївка – Андрієво-Іванівка – Настасіївка – /М-05/

Т-16-40

35,7

Овідіополь – Дальник – Санжейка – /М-27/

Т-16-41

23,6

/М-15/ – контрольно-пропускний пункт "Долинське"

Т-16-42

8,6

Кордон Молдови – Фараонівка – Сарата – Дивізія – /Т-16-10/

Т-16-43

71,7

Контрольно-пропускний пункт "Лісне" – контрольно-пропускний пункт "Малоярославець Перший"

Т-16-44

59,9

/Т-16-44/ – Виноградівка – Новоіванівка – /М-15/

Т-16-45

55,4

Фрунзівка – станція Мардарівка – Долинське – Шимкове

Т-16-46

50,4

/Р-70/ – Кароліно-Бугаз – Грибівка – Санжійка

Т-16-47

16,8

Гребінка – Кулажинці – /М-03/

Т-17-01

19,6

/Н-12/ – Краснокутськ – Богодухів

Т-17-02

57,3

/Н-08/ – Недогарки – Світловодськ

Т-17-03

8,2

Лохвиця – Гадяч – Охтирка – контрольно-пропускний пункт "Велика Писарівка"

Т-17-05

164,3

Гадяч – Опішня

Т-17-06

61

Мала Рублівка – Полтава

Т-17-07

43,1

Оржиця – Хорол

Т-17-09

43

Пирятин – Гребінка

Т-17-10

12,5

/М-22/ – Соснівка – Кременчук – Комсомольськ

Т-17-11

15,8

/М-03/ – Машівка – Карлівка

Т-17-12

38,1

Об'їзна дорога м. Лохвиці

Т-17-13

3,9

Чорнухи – Лубни

Т-17-14

34,7

Миргород – Хорол

Т-17-15

29,1

Хорол – Семенівка – Кременчук

Т-17-16

79,4

Під'їзд до м. Глобиного

3,5

Разом

82,9

Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине

Т-17-17

43,8

Диканька – Решетилівка

Т-17-18

50,7

Миргород – Велика Багачка – Байрак – Поділ

Т-17-19

34

/Р-42/ – Шишаки – Поділ

Т-17-20

41,7

Бугаївка – Глобине – Фрунзівка – Манжелія – Козельщина – /М-22/

Т-17-21

77,4

Гребінка – Оржиця

Т-17-22

35,3

Лохвиця – Вирішальне – Лубни

Т-17-23

59,8

Вирішальне – Залізняки – Комишня

Т-17-24

18,7

Гадяч – Миргород

Т-17-25

59,3

Рашівка – Савинці – Великі Сорочинці

Т-17-26

30

Велика Багачка – Великі Сорочинці – Зіньків

Т-17-27

76,1

Зіньків – /Т-17-05/

Т-17-28

14,3

Об'їзна дорога смт Котельва

Т-17-29

10,7

Велика Рублівка – Чутове

Т-17-30

36,1

/М-03/ – Максимівка – Карлівка

Т-17-31

25,8

Руновщина – Черкасівка – /М-03/

Т-17-32

16,1

Шишаки – Балясне

Т-17-33

25,7

Решетилівка – Нові Санжари – Нехвороща

Т-17-34

69,8

Кобеляки – Нехвороща – Машівка

Т-17-35

72

Фрунзівка – Дяченки – Дмитрівка – Комсомольськ

Т-17-36

61,3

/М-03/ – Бочки – Новий Байрак – Петрівка

Т-17-37

16

Рівне – Здолбунів – Мізоч – Дубно

Т-18-01

47,2

/М-07/ – Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки – /Р-14/ – Копилля – Рожище – Торчин – Шклинь – /Н-17/

Т-18-02

122,8

Корець – Славута – Антоніни

Т-18-04

108

Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни

Т-18-06

182,8

Зарічне – Борове – Стара Рафалівка – Полиці

Т-18-08

81,6

Переброди – Дубровиця – Володимирець – Суховоля

Т-18-09

95,2

Дубровиця – Любиковичі – Сарни

Т-18-10

25,1

Клесів – Михалин – Березне – /Р-05/

Т-18-11

59,5

Немовичі – Березне – Великі Межирічі – Федорівка

Т-18-12

89,8

Демидівка – Велика Городниця – на Олику

Т-18-13

58,5

Рокитне – /М-07/

Т-18-14

3,2

Дубно – Млинів – /Т-18-13/

Т-18-15

29,7

Східний під'їзд до м. Радивилова

Т-18-16

4,5

Бережниця – Степань – Деражне – Клевань – /М-06/

Т-18-17

130,5

Будки-Кам'янські – Рокитне – Клесів – /М-07/

Т-18-18

101,4

Соснове – Маринин

Т-18-19

8,3

Кунин – Зелений Дуб

Т-18-20

26

Верба – Онишківці

Т-18-21

15,8

Онишківці – Стара Миколаївка

Т-18-22

13,9

Удрицьк – Жадень

Т-18-23

6,6

Дерманка – Корець – /М-06/

Т-18-24

31,1

Дермань Перша – Дермань Друга

Т-18-25

8,3

Степань – /Р-05/

Т-18-26

20,6

Костопіль – Яполоть

Т-18-27

22

Корчів'я – Іваничі – Берестовець

Т-18-28

9,6

Вежиця – Рокитне – Борове

Т-18-29

97,3

Рівне – Тайкури – Оженин

Т-18-30

24,7

/М-06/- Бугрин – Оженин – Острог

Т-18-31

33,7

/Н-22/ – Ходоси – Кустин – /Р-05/

Т-18-32

16

Познань – /Т-18-29/

Т-18-33

8,2

Суми – Миропілля – Осоївка – /Р-45/

Т-19-01

58,5

Білопілля – Терни – Липова Долина – Гадяч

Т-19-04

101,6

Контрольно-пропускний пункт "Рижівка" – Білопілля – Жовтневе – Лебедин – Лантратівка

Т-19-06

122,1

Шостка – Кролевець

Т-19-07

35,1

Шостка – Зноб-Новгородське – Середина-Буда

Т-19-08

84

Суми – Лебедин

Т-19-09

41,1

Конотоп – Буринь – Чумакове

Т-19-10

43,7

Мутин – Путивль

Т-19-11

31

Шостка – Ямпіль

Т-19-12

20

Ромни – Липова Долина – Тростянець – Мезенівка

Т-19-13

149,8

Хмелів – Чернеча Слобода – Буринь

Т-19-14

46,8

Контрольно-пропускний пункт "Середина-Буда" – Ямпіль – Береза з під'їздом до м. Дружби

Т-19-15

69,2

Ромни – Бубни (на м. Талалаївку)

Т-19-16

23,6

Зіньків – /Т-17-05/

Т-19-17

1

Краснопілля – контрольно-пропускний пункт "Покровка"

Т-19-18

20,8

Буринь – Воскресенка – Суховерхівка – Терни

Т-19-19

20,7

Путивль – Линове – Нова Слобода з під'їздом до Сафроніївського монастиря

Т-19-20

21,7

Путивль – Шалигине – Заруцьке

Т-19-21

39,7

Путивль – Кардаші – Спадщанський ліс

Т-19-22

12

Тростянець – Ницаха – Солдатське – /Р-45/

Т-19-23

32,9

Середина-Буда – Стара Гута – Василівка з під'їздами до сіл Хлібороб, Винторівка

Т-19-24

26,3

Конотоп – Соснівка

Т-19-25

4

Штепівка – Катеринівка – Жовтневе – Михайлівська Цілина – Тимченки – Кушніри

Т-19-26

33,2

Чернеччина – Журавне

Т-19-27

12,2

/Н-12/ – Лутище – Куземин

Т-19-28

10,3

Охтирка – Бакирівка

Т-19-29

13,8

/Т-17-05 / – Добрянське – Сидорова Яруга

Т-19-30

13,3

Велика Писарівка – Олександрівка – /Т-17-05/

Т-19-31

5,9

/Н-12/ – Зарічне

Т-19-32

3

Бучач – Чортків – Скала-Подільська

Т-20-01

73,3

Тернопіль – Скалат – Жванець

Т-20-02

175,1

Бережани – Підгайці – Монастирська

Т-20-04

47,6

Городище – Зарваниця – Бучач

Т-20-06

55,9

Бережани – Нараїв – Брюховичі

Т-20-07

17,9

Шумськ – Великі Дедеркали – /Р-32/

Т-20-08

16,3

Вишнівець – Ланівці

Т-20-09

24,6

Збараж – Підволочиськ

Т-20-10

40,1

Копичинці – Гусятин

Т-20-11

18,8

Ланівці – Лисогірка – Теофіполь

Т-20-12

26,3

Почаїв – Зборів

Т-20-13

57,1

Борщів – Заліщики

Т-20-15

36

Бучач – Товсте

Т-20-16

37,9

Гримайлів – Яблунів

Т-20-17

24

Зборів – Козова

Т-20-18

26,7

/М-12/ (Кам'янки) – Скалат

Т-20-19

14,5

/М-19/ (Мишковичі) – Дружба

Т-20-20

10,8

/М-18/ – Мерефа – Зміїв

Т-21-01

20,2

Харків – Золочів – контрольно-пропускний пункт "Олександрівка"

Т-21-03

54

Харків – Вовчанськ – контрольно-пропускний пункт "Чугунівка"

Т-21-04

116,6

/М-03/ – Старий Мерчик – Мурафа – Краснокутськ

Т-21-06

52,4

Вовчанськ – контрольно-пропускний пункт "Плетенівка"

Т-21-08

8,8

Шевченкове – Балаклія – Первомайський – Кегичівка

Т-21-10

138,1

Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук

Т-21-11

64,5

Пересічна – Березівське – /М-03/ з під'їздом до санаторію "Березівські мінеральні води"

Т-21-12

6,9

Золочів – Максимівка

Т-21-13

32

Приколотне – Великий Бурлук – Дворічна

Т-21-14

47,7

Гусарівка – Грушеваха

Т-21-15

34,1

/М-03/ – Коломак – Шелестове – Колонтаїв

Т-21-16

40,3

Дергачі – Козача Лопань – /М-20/

Т-21-17

33,6

Кегичівка – Сахновщина

Т-21-18

25,1

Наталине (Красноград) – Зачепилівка – Перещепине

Т-21-19

45,7

Зачепилівка – Андріївка – Кегичівка – Старовірівка – /М-18/

Т-21-20

97,5

Лозова – Близнюки – Барвінкове – Велика Комишуваха

Т-21-21

82,3

Ізюм – Барвінкове

Т-21-22

29,6

Білозірка – Херсон

Т-22-01

3,1

Нова Каховка – Армянськ

Т-22-02

73,7

/Т-04-03 /- Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав

Т-22-07

127,2

/Т-08-04/ – Верхній Рогачик – Нижні Сірогози

Т-22-08

65,6

Велика Лепетиха – Іванівка – Генічеськ

Т-22-09

136,1

Нова Каховка – /М-17/

Т-22-10

48,2

/М-17/ – Скадовськ

Т-22-13

31,5

Під'їзд до м. Каховки

Т-22-14

3,8

Під'їзд до аеропорту "Херсон"

Т-22-15

3

Гола Пристань – Залізний Порт

Т-22-16

50,8

Білогір'я – /Р-26/

Т-23-01

26,4

Чернелівка – Городок – Смотрич

Т-23-02

94,1

Дунаївці – Грушка

Т-23-03

32,5

Хмельницький – Віньківці – Дашківці

Т-23-05

63

Шепетівка – Старокостянтинів

Т-23-06

47,7

Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський

Т-23-08

162,1

Шепетівка – Чуднів – Бердичів

Т-23-09

111,5

Голосків – Деражня – Лука-Барська

Т-23-10

48,7

Хмельницький – Волочиськ

Т-23-11

59,5

Гусятин – Городок

Т-23-12

30,8

Кам'янка – Шепетівка

Т-23-13

46,7

Теофіполь – Красилів – /Н-03/

Т-23-14

63,7

Солобківці – Нова Ушиця

Т-23-15

53,9

Маниківці – Деражня

Т-23-16

17,4

Кам'янець-Подільський – Стара Ушиця

Т-23-17

45,6

Старий Остропіль – Вовковинці

Т-23-18

83,5

Стара Синява – Меджибіж – /М-12/

Т-23-19

28,9

/М-12/ – Волочиськ – Підволочиськ

Т-23-20

16,5

Ярмолинці – Кам'янець-Подільський

Т-23-21

55,1

Старокостянтинів – Антоніни

Т-23-24

24,6

Кам'янець-Подільський – Устя

Т-23-25

10,4

Старокостянтинів – Шрубків

Т-23-26

36,4

Городище – Шпола – Новоукраїнка – Бобринець – Устинівка

Т-24-01

205,2

Суботів – Медведівка – Кам'янка

Т-24-02

43,8

Орадівка – Христинівка – Жашків – Корсунь-Шевченківський – Мошни

Т-24-03

178,1

Канів – Ліпляве – Прохорівка – Домантове – /Н-08/

Т-24-04

44,4

Жашків – Буки – Озірна

Т-24-05

65

/М-05/ – Маньківка – Іваньки – Буки

Т-24-06

27,2

/Н-01/ – Кам'янка

Т-24-07

2,3

Шевченкове – Городище – /Н-16/

Т-24-08

59,2

/М-03/ – Драбів – Золотоноша

Т-24-09

61,5

/Т-24-09/ – Свічківка – Гребінка

Т-24-10

28,2

Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка

Т-24-11

59,7

Софіївка – Драбів

Т-24-12

34,7

Катеринопіль – Вікнине – Шпола

Т-24-13

29,1

Сміла – Ташлик – Капітанівка – Новомиргород

Т-24-14

50,9

Тальне – Кам'янече – Нерубайка – Голованівськ – Ульяновка

Т-24-15

97,2

/М-12/ – Сушківка – Вільшана-Слобідка – Рогова – Перегонівка

Т-24-16

31,1

/Н-08/ – Чорнобай – Хрестителеве – Оржиця – Лубни

Т-24-17

71,2

/Н-16/ – Сміла – /Н-01/

Т-24-18

2,1

Звенигородка – Ватутіне

Т-24-19

8,3

/М-01/ Олишівка – Куликівка

Т-25-01

35,1

Вільне – Кролевець

T-25-03

25,3

Чернігів – Любеч – Славутич

Т-25-06

71,8

/М-01 /- Добрянка

Т-25-07

13,3

Ріпки – Городня – Щорс – Корюківка – Семенівка

Т-25-12

147,5

Козелець – Козари – Носівка

Т-25-13

38

Ніжин – Бахмач – Дмитрівка

Т-25-14

100,6

/Р-68/ – Дмитрівка – Харкове

Т-25-15

53,7

Сосниця – Короп – /М-02/

Т-25-16

71

Короп – Нехаївка – Шабалинів

Т-25-17

23,3

Контрольно-пропускний пункт "Хрінівка" – Щорс – Березна

Т-25-18

61,7

Холми – Авдіївка – Оболоння

Т-25-19

36,9

Сосниця – Шаповалівка – /М-02/

Т-25-21

34,7

Борзна – Стрільники – Бахмач

Т-25-23

26,3

Борзна – Ічня – Прилуки

Т-25-24

69,5

/М-02/ – Носівка

Т-25-25

22,7

Ніжин – Бобровиця – Нова Басань

Т-25-26

71,9

Бобровиця – Свидовець – Новий Биків – Ічня

Т-25-27

89,2

Козелець – Бобровиця

Т-25-28

33,4

Прилуки – Варва – Срібне – Обухове

Т-25-30

75,5

/М-02/ – Бахмач

Т-25-31

12,4

Корюківка – Матвіївка – Сосниця

Т-25-32

35,7

Семенівка – Костобобрів – Чайкине – /Р-12/

Т-25-33

59,6

Корюківка – Синявка – Блистова – Мена

Т-25-34

84,5

Козелець – Карпилівка – Сорокошичі

Т-25-35

59

Корюківка – Сахутівка – Мена

Т-25-36

25,6

Ріпки – Любеч

Т-25-37

32,3

/Р-67/ – Макіївка – Журавка

Т-25-38

13,3

/Р-12/ – Покошичі – Мезин – Курилівка

Т-25-39

21,2

Новий Биків – Згурівка – Яготин

Т-25-41

47,4

Мена – Макошине

Т-25-42

10,4

Мена – Остреч

Т-25-43

2,2

Березна – Миколаївка

Т-25-44

14,7

Ічня – Буди

Т-25-45

14,1

Варва – Гнідинці

Т-25-46

7,2

/М-01/ – Ладинка

Т-25-47

8

Щорс – Єліне

Т-25-48

24,3

Козелець – Данівка

Т-25-49

7

/Р-12/ – Орлівка

Т-25-50

9,1

/М-02/ – Заньки

Т-25-51

6

Борзна – Комарівка – /М-02/

Т-25-52

24,6

Красилівка – Надинівка

Т-25-53

10,9

/М-01/ – Олешня

Т-25-54

8

/Р-12/ – Улянівка

Т-25-55

2,6

/Н-07/ – Густиня

Т-25-56

4,6

Корюківка – Гуринівка – Бреч

Т-25-58

7,8

/М-02/ – Лісове

Т-25-59

1,2

Придеснянське – Вишеньки

Т-25-60

5,2

Ріпки – Задеріївка – Радуль

Т-25-61

35

Чернівці – Вашківці – Путила – контрольно-пропускний пункт "Руська" з під'їздом до контрольно-пропускного пункту "Шепіт"

Т-26-01

120,7

Чернівці – Заставна – /М-19/

Т-26-02

26,8

Чернівці – Недобоївці – Хотин

Т-26-03

36,6

Чернівці – Герца – контрольно-пропускний пункт "Дяківці"

Т-26-04

32,3

/М-19/ – Глибока

Т-26-05

5,3

/Н-03/ – Новоселиця – Герца – контрольно-пропускний пункт "Дяківці"

Т-26-06

12,4

Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени з під'їздом до станції Вадул Сірет

Т-26-07

70,2

Сторожинець – контрольно-пропускний пункт "Красноїльськ"

Т-26-08

27,6

/Р-62/ – Долішній Шепіт – контрольно-пропускний пункт "Руська"

Т-26-09

44,4

/Н-03/ – Хотин – контрольно-пропускний пункт "Мамалига" (на м. Кишинів)

Т-26-10

29

/Р-63/ – станція Васкауци – Шишківці – контрольно-пропускний пункт "Вашківці"

Т-26-33

10,6

Орлівка – Бахчисарай

Т-27-01

21,4

/Севастополь – порт "Камишова бухта"/ – мис Фіолент

Т-27-02

11

Гончарне – Ялта

Т-27-03

44,9

/Севастополь – порт "Камишова бухта"/ – бухта Козача

Т-27-04

6,7

Під'їзд до с. Ласпі

Т-27-05

2,1

Любимівка – Фруктове

Т-27-07

3,9

Штурмове – Хмельницьке

Т-27-08

5,5

Під'їзд до с. Кача

Т-27-09

26,6

Штурмове – Сахарна Головка

Т-27-10

2,8

Орлине – Родникове – Колхозне

Т-27-11

8,7

Родникове – Передове

Т-27-12

6,1

Орлине – Тилове

Т-27-13

4,7

Під'їзд до станції Любимівка

Т-27-14

4,2

Під'їзд до станції Максимова дача

Т-27-15

1,7

П'ятий кілометр Балаклавського шосе – мис Фіолент

Т-27-16

3,9

Під'їзд до станції Мекензієві гори

Т-27-17

7,9

Загальна протяжність територіальних автомобільних доріг

25544,5

Загальна протяжність автомобільних доріг державного значення

49117,4

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter