X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера

О проведении во время таможенных процедур санитарно-эпидемиологического и ветеринарно-санитарного контроля

Госпродпотребслужба в письме от 21.06.2016 г. № 15-1-2-6/4304 просит учесть, что в случае прохождения государственного контроля пищевых продуктов (по коду УКТВЭД), включенных в Перечень товаров, подлежащих государственному контролю (в том числе в форме предварительного документального контроля) в случае перемещения их через таможенную границу Украины, утвержденный постановлением КМУ от 05.10.2011 г. № 1031, согласно которому для этих товаров предусмотрено проведение государственного санитарно-эпидемиологического и ветеринарного контроля, указанный контроль может ограничиваться осуществлением только ветеринарно-санитарного контроля, о чем ставится соответствующая отметка (штамп) на товаросопроводительных документах.

В случае прохождения государственного контроля пищевых продуктов, для которых в указанном Перечне предусмотрено прохождение государственного санитарно-эпидемиологического контроля и не предусмотрен ветеринарно-санитарный контроль, проводится государственный санитарно-эпидемиологический контроль. После завершения государственного санитарно-эпидемиологического контроля на товаросопроводительных документах проставляется соответствующая отметка (штамп).

Больше новостей
Текст документа

Щодо здійснення контролю харчових продуктів

Лист Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Державній фіскальній службі України

Головним управлінням Держпродспоживслужби в областях та в м. Києві Регіональним службам державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. N 260-р погоджено пропозицію Міністерства аграрної політики та продовольства щодо можливості забезпечення здійснення покладених на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 р. N 667 "Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів" функцій і повноважень Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів, Державної санітарно-епідеміологічної служби, що припиняються. С

таттею 319 Митного кодексу України визначено, що товари, що переміщуються через митний кордон України, крім митного контролю, можуть підлягати державному санітарно-епідеміологічному, ветеринарно-санітарному, фітосанітарному, екологічному та радіологічному контролю.

Таким чином, Держпродспоживслужба відповідно до повноважень здійснює державний санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний та фітосанітарний контроль.

З метою забезпечення оптимізації діяльності посадових осіб Держпродспоживслужби по здійсненню заходів державного контролю вантажів з харчовими продуктами під час проведення державного контролю просимо врахувати наступне:

1. У випадку проходження державного контролю харчових продуктів (за кодом УКТЗЕД), включених до Переліку товарів, що підлягають державному контролю (у тому числі у формі попереднього документального контролю), у разі переміщення їх через митний кордон України (далі - Перелік), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 р. N 1031, згідно з яким для цих товарів передбачено проведення державного санітарно-епідеміологічного та ветеринарно-санітарного контролю, зазначений контроль може обмежуватися здійсненням лише ветеринарно-санітарного контролю, про що ставиться відповідна відмітка (штамп) на товаросупровідному документі.

2. У випадку проходження державного контролю харчових продуктів, включених до Переліку товарів, що підлягають державному контролю (у тому числі у формі попереднього документального контролю), у разі переміщення їх через митний кордон України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 р. N 1031, для яких у зазначеному Переліку передбачено проходження державного санітарно-епідеміологічного контролю і не передбачений ветеринарно-санітарний контроль, проводиться державний санітарно-епідеміологічний контроль. Після завершення державного санітарно-епідеміологічного контролю на товаросупровідному документі проставляється відповідна відмітка (штамп).

Голова В. Лапа

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter