X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера
sales@avers.dp.ua
(056) 790-12-72
093 616-89-06 (приемная)
093 616-83-31 (отдел продаж)

Трудовые книжки работников с записями из ЛНР и ДНР

Минсоцполитики в письме от 18.10.2017 г. № 447/0/22-17/134 сообщает, что если при приеме на работу в трудовой книжке работника работодателем будет обнаружена запись о работе в так называемых ЛНР или ДНР, то данный факт не является основанием отказа в трудоустройстве.

Кроме того, Инструкцией о порядке ведения трудовых книжек работников, утвержденной приказом Минтруда и Минюста от 29.07.93 г. № 58 (далее - Инструкция), не предусмотрена возможность признания работодателем при приеме работника на работу недействительными предыдущих записей в трудовой книжке или внесения каких-либо исправлений в записи, произведенные прежним работодателем.

Поскольку нормами действующего законодательства такая ситуация не урегулирована, то Минсоцполитики рекомендует по этому вопросу обратиться за разъяснениями в Минюст.

По нашему мнению, в такой ситуации работодателю следует проигнорировать такие записи и действовать по Инструкции, то есть вносить следующую запись о приеме на работу.

К сожалению, эта проблема ложится на плечи работников, поскольку периоды работы в ЛНР или ДНР не будут засчитываться в страховой стаж. Но, будем надеяться, в конце концов она разрешится после урегулирования ситуации на востоке Украины.

Больше новостей
Текст документа

Лист Міністерства соціальної політики України від 18.10.2017 р. № 447/0/22-17/134

Відповідно до частини другої статті 24 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) при укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, – також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров'я та інші документи.

Нормами статті 25 КЗпП встановлено, що при укладенні трудового договору забороняється вимагати від осіб, які поступають на роботу, відомості про їх партійну і національну приналежність, походження, реєстрацію місця проживання чи перебування та документи, подання яких не передбачено законодавством.

Згідно з пунктом 1.3 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 р. № 58 (далі – Інструкція), при влаштуванні на роботу працівники зобов'язані подавати трудову книжку, оформлену в установленому порядку.

Водночас законодавством про працю не передбачено можливості відмови працівнику у працевлаштуванні у зв'язку з наявністю у трудовій книжці записів, внесених незаконно створеними на території України організаціями.

Крім того, законодавством про працю не встановлено обов'язку роботодавця при прийнятті на нове місце роботи визнавати недійсними чи виправляти попередні записи в трудовій книжці.

Так, у разі виявлення неправильного або неточного запису відомостей про роботу, переведення, а також про нагородження та заохочення тощо виправлення виконується власником або уповноваженим ним органом, де було зроблено відповідний запис (пункт 2.6 Інструкції).

У разі неможливості дотримання вищевказаного порядку виправлення записів трудових книжок працівників, що не відповідають законодавству, такі записи визнаються недійсними у судовому порядку.

Звертаємо увагу, що норми Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" застосовуються до населення тимчасово окупованої території, визнаної такою відповідно до статті 3 цього Закону.

Крім того, вважаємо, що будь-які дії (зокрема внесення записів до трудової книжки працівників) незаконно створених на території України [організацій] не створюють правових наслідків. Разом з тим з порушеного питання рекомендуємо звернутися до Міністерства юстиції України.

Одночасно повідомляємо, що листи Міністерства не є нормативно-правовими актами, за своєю природою вони мають інформаційний, рекомендаційний та необов'язковий характер.

Директор Юридичного департаменту О. Туліна

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter
Добавить коментарий

Добавить комментарий

X

Обратная связь

X

Подписаться на новости

Вы будете получать автоматическую рассылку последних новостей нашего портала

X

Купить журнал

X

Заказать установку

X

Обратная связь

Детали заявки:
X
Уважаемый посетитель!
Если Вы желаете ознакомиться с электронным журналом "Аверс - Бухгалтерия" и оценить его преимущества, предлагаем Вам получить бесплатный доступ на две недели
X

Регистрация