X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера
Державною фіскальною службою України доопрацьовано електронний сервіс "Реєстрація договорів про визнання електронних документів"

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників податків, що Державною фіскальною службою України (далі – ДФС України) з метою покращення сервісного обслуговування платників при поданні податкових документів в електронній формі доопрацьовано електронний сервіс "Реєстрація договорів про визнання електронних документів".

ДФС України спрощено процес укладання договорів про визнання електронних документів (далі – Договір) з територіальними органами ДФС, а саме: починаючи з 25.11.2015, платником податків укладається один Договір з територіальним органом ДФС за основним місцем обліку. До Договору додаються посилені сертифікати відкритих ключів. Для формування та подання договору розроблено нову форму (код форми J1391004).

Більше інформації про ці та інші зміни щодо роботи зазначеного електронного сервісу можна дізнатися на головній сторінці ДФС України за посиланням.

Матеріал надано ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter