X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера
Без рубрики
08.12.2015

Фонд державного майна оголосив перші електронні торги

Фонд державного майна України вперше оголосив продаж низки об’єктів на аукціоні в електронній формі. Оголошення розміщено у газеті "Відомості приватизації" № 60 від 07.12.2015 р. (Урядовий портал).

До продажу пропонується низка контейнерів для перевезень, що знаходяться на балансі ПрАТ "Науково-виробниче об’єднання "Етал" у Кіровоградській області. Аукціон в електронній формі заплановано на 29 грудня 2015 року на Універсальній товарно-сировинній біржі. Аукціон проводиться відповідно до Порядку проведення в електронній формі продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі й за методом зниження ціни, затвердженого наказом ФДМУ від 09.09.2015 р. № 1325.

Як неодноразово зазначав Голова ФДМУ Ігор Білоус, Фонд запровадить нові форми продажу державного майна, серед яких і електронні аукціони. За словами керівника Фонду, сучасні технології продажу об’єктів приватизації дозволять залучити більш широке коло потенційних покупців, а відтак підвищити ефективність приватизації та збільшити надходження коштів до держбюджету.

Больше новостей
Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter