X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера

Чи має право платник єдиного податку 2-ї групи надавати послуги та вести торгівлю з юридичними особами, що застосовують загальну систему оподаткування?

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що платник єдиного податку 2-ї групи може надавати послуги, здійснювати оптову та роздрібну торгівлю за умови дотримання вимог пп. 2 п. 291.4 та п. 291.5 ст. 291 ПКУ.

Для надання послуг юридичній особі, яка не є платником єдиного податку, платник єдиного податку 2-ї групи має перейти на 3-ю групу цього податку з дотриманням умов, визначених пп. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298 ПКУ (сайт ДФС).

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter