X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера
Чи сплачуються авансові внески з податку на прибуток, якщо у картці особового рахунку наявна переплата?

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє.

У січні – грудні 2015 року та січні – травні 2016 року платники зобов’язані сплачувати щомісячні авансові внески з податку на прибуток підприємств відповідно до пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України у редакції, що діяла до 1 січня 2015 року.

При цьому, сума щомісячних авансових внесків за березень – травень     2016 року обчислюється у розмірі не менше 1/12 нарахованої суми податку на прибуток за 2014 звітний (податковий) рік. Слід зазначити, що згідно змін, внесених до бюджетної класифікації наказом Міністерства фінансів України від 20.07.2015 №651 «Про затвердження змін до бюджетної класифікації» у частині виключення кодів, передбачених для обліку авансових внесків з податку на прибуток, органи ДФС перейшли на адміністрування податку на прибуток без використання кодів бюджетної класифікації, перебачених для обліку авансових внесків з податку на прибуток, з 01.10.2015.

Таким чином, зарахування надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на прибуток платника, може бути здійснене в автоматичному режимі (без заяви платника).

Iнформацiю надано ГУ ДФС у Днiпропетровськiй областi

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter