X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера
Фізичні особи – платники податків про свої доходи можуть дізнатися у режимі онлайн

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що з 01.09.2015 електронний сервіс Державної фіскальної служби України (далі – ДФС України) "Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису" (далі – сервіс) працює у штатному режимі.

Звертаємо увагу, що за допомогою цього сервісу фізична особа – платник податків може отримати в електронному вигляді відомості про себе з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – ДРФО) щодо сум отриманих доходів та утриманих податків.

Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (по кварталам), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.

Для отримання цих відомостей про себе з ДРФО фізична особа – платник податків формує запит в електронному вигляді, підписує сформований запит електронним цифровим підписом та відправляє на електронну адресу "Єдиного вікна подання електронної звітності ДФС".

Цей запит формується за допомогою "Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності/запитів до "Єдиного вікна подання електронної звітності ДФС"" (далі – ПЗ), яке розміщене на офіційному веб-порталі ДФС України ("Головна сторінка" – "Фізичним особам" – "Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді") за посиланням: http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/.

За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

Звертаємо увагу, що фізична особа – платник податків відповідно до норм Закону України "Про захист персональних даних" може сформувати запит на отримання інформації виключно про себе, інформація щодо третіх осіб у відповідь на такий запит не надається.

Детальну інформацію щодо цього електронного сервісу, порядку формування запиту щодо отримання відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, інструкцію щодо користування ПЗ, електронні форми запиту та відповіді на запит про доходи розміщено на офіційному порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/fizichnim-osobam/vidomosti-doxid/

Iнформацiю надано ГУ ДФС у Днiпропетровськiй областi

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter