X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера
Разрешение Гоструда необходимо получать для работ с любыми типами воздуховодов

Государственная служба Украины по вопросам труда в письме от 05.11.2015 г. № 4137/0/5.3-9/6/ДП-15 разъясняет, что работодатель должен получить разрешение на выполнение работ повышенной опасности, таких как обследование, ремонт и чистка дымоходов, воздуховодов. Требования к типу, функционального назначения, материала изготовления и других характеристик воздуховодов Порядком не определяются.

Таким образом, независимо от типа воздуховода, для работы с ним необходимо получить разрешение Гоструда.

Больше новостей
Текст документа

Лист Державної служби України з питань праці від 05.11.2015 р. № 4137/0/5.3-9/6/ДП-15

Державна служба України з питань праці розглянула в межах компетенції звернення [...] щодо надання роз'яснення стосовно вимог п. 24 додатка 2 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 N 1107 (далі - Порядок), та повідомляє.

Згідно з вимогами п. 6 Порядку дозвіл за формою згідно з додатком 1 видається: роботодавцеві - на виконання робіт підвищеної небезпеки, що зазначені в додатку 2, або на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені в додатку 3 (далі - дозвіл).

Відповідно до вимог п. 24 додатка 2 до Порядку роботодавець повинен отримати дозвіл на обстеження, ремонт та чищення димарів, повітропроводів.

Вимоги до типу, функціонального призначення, матеріалу виготовлення та інших характеристик повітропроводів Порядком не визначаються.

Заступник Голови О. Румежак

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter