X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера
Без рубрики
11.06.2019

Відстрочено введення штрафів за порушення тимчасового ввозу автомобілів

ТОВ "ЮБК "ЕКСПЕРТ"

З питань консультацій звертатися за тел. 0 800 750 570 (багатоканальний), (044) 221 05 57

У зв'язку з прийняттям Закону України "Про електронні довірчі послуги" Законом України від 16.05.2019 р. № 2725-VIII внесено відповідні зміни до ПКУ. Але найбільш значні зміни стосуються відстрочення ще на 90 календарних днів введення штрафних санкцій, пов’язаних з порушення режиму тимчасового ввезення транспортних засобів.

Тобто передбачена КУпАП відповідальність за керування водієм транспортним засобом, щодо якого порушено обмеження, встановлені Митним кодексом України, а саме:

  • порушено строки його тимчасового ввезення та/або переміщення в митному режимі транзиту; транспортний засіб використовується для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні;
  • транспортний засіб передано у володіння, користування або розпорядження особі, яка не ввозила його на митну територію України або не поміщувала в митний режим транзиту, застосовується з 24 серпня 2019 року.

Нагадаємо, що розмір штрафу за дане порушення складає 8 500 грн.

Окрім цього, зазначеним законом внесено зміни стосовно землі, на якої повинні бути розташовані об'єкти для виробництва, торгівлі, зберігання пального. Передбачено, що це може бути земля будь-якого цільового призначення.

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter