X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера
Без рубрики
19.08.2019

Минфин утвердил новую форму налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах

ГУ ГФС в г. Киеве информирует, что в связи с официальным опубликованием с 7 августа 2019 года вступил в силу приказ Минфина от 25.04.2019 г. № 177 "О внесении изменений в приказ Министерства финансов Украины от 2 октября 2015 № 859", которым утверждена новая форма налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах.

Среди основных изменений: введено отдельное приложение Ф3 "РОЗРАХУНОК суми податку, на яку зменшуються податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб, у зв'язку з використанням права на податкову знижку".

Кроме того, Раздел II декларации "Доходи, які включаються до загального річного оподатковуваного доходу" дополнен новыми строками:

  • 10.2 "Дохід, нарахований (виплачений, наданий) у формі винагород та інших виплат відповідно до умов цивільно-правового характеру";
  • 10.4.1 "Дохід, отриманий від фізичної особи - платника податку (орендаря), який не є податковим агентом, за оренду (суборенду, емфітевзіс) земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених у натурі (на місцевості), які розташовані за місцезнаходженням, відмінним від податкової адреси платника податку (орендодавця)".
Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter