X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера
Без рубрики
22.01.2016
Сумму НДС, указанную в одной налоговой накладной, нельзя включить в налоговый кредит частями в разных отчетных периодах

ГФС в письме от 28.12.2015 г. № 27918/6/99-99-19-03-02-15 разъясняет, что возможность включения в налоговый кредит суммы НДС, указанной в одной налоговой накладной, частями в разных отчетных (налоговых) периодах НКУ не предусмотрена.

Больше новостей
Текст документа

Лист Державної фіскальної служби України від 28.12.2015 р. № 27918/6/99-99-19-03-02-15

Державна фіскальна служба України розглянула лист платника податку щодо порядку формування податкового кредиту на підставі податкової накладної, складеної постачальником на дату відвантаження товару та своєчасно зареєстрованої у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), якщо товар було отримано покупцем частинами у різних звітних (податкових) періодах, та, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє.

Вичерпні роз'яснення щодо визначення дати виникнення підстави для формування податкового кредиту при придбанні товару у випадку, коли дата відвантаження такого товару продавцем та дата фактичного його отримання покупцем відрізняються, надано платнику податку листом Головного управління ДФС у Донецькій області від .. №….

На доповнення до зазначеного листа повідомляємо, що пунктом 198.6 статті 198 Кодексу платникам податку надано право на включення до податкового кредиту сум податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, своєчасно зареєстрованих в ЄРПН, протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної у разі, якщо платник податку не включив таку суму ПДВ до податкового кредиту у відповідному звітному (податковому) періоді. При цьому можливості включення до податкового кредиту суми податку на додану вартість, зазначеної в одній податковій накладній, частинами у різних звітних (податкових) періодах Кодексом не передбачено.

Голова Р. Насіров

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter