X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера
Лицензии на право розничной торговли алкогольными напитками и табачными изделиями необходимо регистрировать в контролирующих органах по месту торговли

ГУ ГФС Центральный офис по обслуживанию крупных налогоплательщиков в письме от 29.12.2015 г. № 27768/10-28-10-06-11 напоминает, что лицензии на право розничной торговли алкогольными напитками и табачными изделиями выдаются уполномоченными КМУ органами исполнительной власти в городах, районах, районах в г. Киеве по месту торговли субъекта хозяйствования сроком на один год.

Эти лицензии подлежат обязательной регистрации в органе доходов и сборов, а в сельской местности - и в органах местного самоуправления по месту торговли субъекта хозяйствования.

Больше новостей
Текст документа

Лист Міжрегіонального головного управління ДФС - Центральний офіс з обслуговування великих платників податків від 29.12.2015 р. № 27768/10-28-10-06-11

Реєстрація ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами у контролюючих органах за місцем торгівлі Міжрегіональним головним управлінням ДФС - Центральним офісом з обслуговування великих платників розглянуто лист, за результатом розгляду та в межах своїх повноважень повідомляємо наступне.

Згідно ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року N 481/95-BP "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (далі - Закон N 481/95-BP), роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами справляється щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів згідно з чинним законодавством.

Ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади в містах, районах, районах у містах Києві та Севастополі за місцем торгівлі суб'єкта господарювання терміном на один рік і підлягають обов'язковій реєстрації в органі доходів і зборів, а у сільській місцевості - і в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб'єкта господарювання.

Отже, на підставі викладеного, ТОВ необхідно реєструвати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами та справляти плату за них у контролюючих органах за місцем торгівлі.

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter