X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера

С 1 января 2017 года отменяются все санитарные правила, принятые СССР

Кабмин распоряжением от 20.01.2016 г. № 94-р признает санитарные, санитарно-гигиенические, санитарно-противоэпидемические, санитарно-эпидемиологические, противоэпидемические, гигиенические правила и нормы, государственные санитарно-эпидемиологические нормативы и санитарные регламенты изданные центральными органами исполнительной власти:

  • Украинской ССР - утратившими силу;
  • СССР - такими, которые не применяются на территории Украины.

Распоряжение вступает в силу с 1 января 2017 года.

Больше новостей
Текст документа

Про визнання такими, що втратили чинність, та такими, що не застосовуються на території України, актів санітарного законодавства

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.01.2016 р. № 94-р

1. Визнати такими, що втратили чинність, акти санітарного законодавства, видані центральними органами виконавчої влади Української РСР, в тому числі їх посадовими особами, якими затверджено санітарні, санітарно-гігієнічні, санітарно-протиепідемічні, санітарно-епідеміологічні, протиепідемічні, гігієнічні правила і норми, державні санітарно-епідеміологічні нормативи та санітарні регламенти.

2. Визнати такими, що не застосовуються на території України, акти санітарного законодавства, видані центральними органами виконавчої влади СРСР, в тому числі їх посадовими особами, якими затверджено санітарні, санітарно-гігієнічні, санітарно-протиепідемічні, санітарно-епідеміологічні, протиепідемічні, гігієнічні правила і норми, державні санітарно-епідеміологічні нормативи та санітарні регламенти.

3. Це розпорядження набирає чинності з 1 січня 2017 року.

Прем'єр-міністр України А. Яценюк

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter