X
АВЕРС - БУХГАЛТЕРИЯ электронный журнал для бухгалтера
Без рубрики
28.03.2016

Кто заверяет подписями документацию на строительство объектов и отдельные ее разделы

В письме от 26.01.2016 г. № 40-70-2016-65 Госархстройинспекция сообщает, что в соответствии с п. 12 Порядка разработки проектной документации на строительство объектов, утвержденного приказом Минрегиона от 16.05.2011 г. № 45, титульный лист проекта подписывается и скрепляется печатью главного архитектора проекта - ГАПа или главного инженера проекта - ГИПа.

Отдельные разделы или части проектной документации подписываются исполнителями, которые имеют квалификационный сертификат, и/или исполнителями, не имеющими такого сертификата, но являющимися непосредственными разработчиками этих разделов или частей проектной документации.

Больше новостей
Текст документа

Лист Державної архітектурно-будівельної інспекції України Департаменту нормативно-правового забезпечення від 26.01.2016 р. № 40-70-2016-65

На виконання резолюції першого заступника Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Департамент нормативно-правового забезпечення Держархбудінспекції розглянув звернення і в межах повноважень повідомляє.

Відповідно до пункту 12 Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 № 45 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01.06.2011 за № 651/19389) (із змінами), титульний аркуш проекту підписується та скріплюється печаткою головного архітектора проекту ГАПа (головного інженера проекту (ГІПа)). Окремі розділи або частини проектної документації підписуються виконавцями, які мають кваліфікаційний сертифікат, та/або виконавцями, які не мають такого сертифіката, але є безпосередніми розробниками цих розділів або частин проектної документації.

Звертаємо увагу, що листи Держархбудінспекції України не є нормативно-правовими актами, вони мають лише інформаційний характер і не встановлюють правових норм та діють до набрання чинності нормативно-правових актів, що змінюють відповідні правовідносини.

В. о. директора Департаменту нормативно-правового забезпечення О. Бочарова

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter